Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Křesla

Křesla

Nejenže jsou skvělými doplňky interiéru, ale především nabízejí komfortní posezení nejen při odpočinku, ale i při práci. V obývacím pokoji, pracovně nebo třeba v čekárně - tam všude se designová křesla nádherně hodí. Ať už hledáte křeslo v látkovém nebo koženém čalounění, na dřevěné nebo kovové podnoži, tak na showroomu DEHO vám rádi poradí.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Jen si vzít knihu nebo skleničku vína a nechat se unášet ve vlastních myšlenkách. Křesla jsou doplňkem interiéru, která nejenže plní svou funkci z hlediska odpočinku, ale mají i vlastní "inteligentní nádech". Křeslo usazené do rohu místnosti vedle knihovny, sedací soupravy nebo pod krásnou lampou jen láká k tomu do něj usednout a pokládat si těžké životní otázky... Nebo jen zkrátka pohodlně odpočívat!

Najděte to správné křeslo, které vystihne vaši osobnost a zapadne tak do interiéru. Oblíbená jsou křesla takzvaná "ušáky" - velký pohodlný sed se širokou opěrkou zad a ikonické opěrky v oblasti hlavy. Mohou trochu zavádět do retro stylu, ale díky nadčasovým materiálům a designu se znovu stávají velmi oblíbenými.

Dalšími typy mohou být polohovatelná křesla a lenošky. Jen si to představte - vrátíte se znaveni domů, usednete na komfortní kožené křeslo a jen jedním tlačítkem se dostanete do ráje klidu a odpočinku, jaký vám polohovací zařízení může nabídnout. Elektricky poháněné systémy umožňují jemné a plynulé pohyby - vy se tak nemusíte bát, že by vás něco byť jen trochu rušilo u vašeho rozjímání. 

A že nevyhledáváte ikonické křeslo, ale spíše se poohlížíte po střídmé variantě? Tak i pro vás se zde určitě něco najde. Jednoduchá podnož křesla v kombinaci s jemnými liniemi zádové opěrky vytváří neutrální dojem a křeslo tak lze využít v jakékoli místnosti - obývacím pokoji, pracovně nebo i v čekárně. Neváhejte si trochu luxusu a pohodlí užívat i při běžných činnostech - křesla krásně vyniknou například u pracovního stolu! Ocení především ti, kteří za ním tráví dlouhé hodiny - komfortu se v takových chvílích zkrátka nedá říci ne...

Vybírat můžete z mnoha variant - nehrozí, že byste u nás nenašli křeslo, které by nebylo vhodné do vašeho domova. Přijďte se přesvědčit na showroom DEHO.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.