Křesla

Křesla

Jen si vzít knihu nebo skleničku vína a nechat se unášet ve vlastních myšlenkách. Křesla jsou doplňkem interiéru, která nejenže plní svou funkci z hlediska odpočinku, ale mají i vlastní "inteligentní nádech". Křeslo usazené do rohu místnosti vedle knihovny nebo pod krásnou lampou jen láká k tomu do něj usednout a pokládat si těžké životní otázky... Nebo jen zkrátka pohodlně odpočívat!

Najděte to správné křeslo, které vystihne vaši osobnost a zapadne tak do interiéru. Oblíbená jsou křesla takzvaná "ušáky" - velký pohodlný sed se širokou opěrkou zad a ikonické opěrky v oblasti hlavy. Mohou trochu zavádět do retro stylu, ale díky nadčasovým materiálům a designu se znovu stávají velmi oblíbenými.

Dalšími typy mohou být polohovatelná křesla a lenošky. Jen si to představte - vrátíte se znaveni domů, usednete na komfortní kožené křeslo a jen jedním tlačítkem se dostanete do ráje klidu a odpočinku, jaký vám polohovací zařízení může nabídnout. Elektricky poháněné systémy umožňují jemné a plynulé pohyby - vy se tak nemusíte bát, že by vás něco byť jen trochu rušilo u vašeho rozjímání. 

A že nevyhledáváte ikonické křeslo, ale spíše se poohlížite po střídmé variantě? Tak i pro vás se zde určitě něco najde. Jednoduchá podnož křesla v kombinaci s jemnými liniemi zádové opěrky vytváří neutrální dojem a křeslo tak lze využít v jakékoli místnosti. Neváhejte si trochu luxusu a pohodlí užívat i při běžných činnostech - křesla krásně vyniknou například u pracovního stolu! Ocení především ti, kteří za ním tráví dlouhé hodiny - komfortu se v takových chvílích zkrátka nedá říci ne...

Vybírat můžete z mnoha barevných variant - nehrozí, že byste u nás nenašli barvu, která by nebyla vhodná do vašeho domova. Přijďte se k nám přesvědčit.

Křeslo
Křeslo
Křeslo
Křeslo

Předchozí Další Zavřít