Konferenční stolky

Konferenční stolky

Malý, praktický a přitom skvěle doplňující každý interiér - to je konferenční stolek. Můžete jej najít třeba pod názvem odkládací stolek nebo z angličtiny převzatý coffee table. Ať už mu ale říkáte jakkoli, tak jedno zůstane vždy stejné. Jedná se o drobný stolek různých tvarů i materiálů, který nejčastěji u sedacích souprav nabízí možnost odložení potřebných maličkostí nebo vytváří designový prvek. 

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Jaký konferenční stolek se vám nejvíce líbí? Obdélníkový, kulatý, čtvercový nebo nepravidelného tvaru? A co materiál? Dáváte přednost dřevu, laminu, kov, sklu nebo betonu? Přesně tak, možnosti jsou opravdu velmi široké a vy si tak můžete vybrat stolek, který vám dokonale sedne. Do obývacího pokoje k sedací soupravě, křeslu nebo třeba do ložnice jako designový prvek. 

Na showroomu DEHO můžete vybírat stolky hned od několika výrobců. Pokud milujete nadčasovou eleganci, tak vás jednoznačně zaujme nábytek značky Ditre Italia. Velmi kvalitní materiály, které jsou vkusně kombinovány s moderním nádechem italské elegance vás doslova vezmou za srdce. Pokud ale raději vybíráte z hravých modelů a hledáte něco opravdu veselého a moderního, tak vám jistě v DEHU nabídnou jinou italskou značku - Calligaris. 

Jestli ale hledáte jedinečnost a velmi zajímavý kousek, který se bude hodit i do industriálního interiéru, podívejte se na betonové výrobky české značky Gravelli. Stolky, i když jsou z betonu, tak vypadají opravdu  impozantně a moderně.

Přijďte si vybrat na showroom DEHO a rovnou i vyzkoušet, jak takové posezení u stolku vypadá.

 

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.