Komody

Komody

Máte pocit, že vašemu interiéru chybí správný šmrnc? Pořiďte si komodu. Dejte jí prostor v jakékoliv místnosti a všude bude vypadat zajímavě. A nezáleží na tom, jestli bude součástí sestavy nebo solitérem.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

V současnosti se preferuje spíše minimalistický trend, tedy kusy nábytku, které působí v interiéru spíše nenápadně a nikde nepřekáží - co se týká ukládání věcí, vévodí tomu vestavěné skříně. Přesto zde můžete s úspěchem umístit i komodu – jako část setu nebo jako samostatný kus nábytku. V ložnici klidně zastoupí prádelník, v kuchyni do ní uložíte nádobí a v dětském pokoji hračky.

Vybírat můžete komody tradiční – s pěti nebo šesti šuplíky a na nožičkách. Ale také úplně netradiční – přesouvací na kolečkách nebo se soklem, aby se pod nimi nehromadil prach. A milovníky minimalismu jistě nadchnou tzv. push-to-open systémy, kdy šuplík otevřete pouhým jemným stlačením. Velmi oblíbené jsou také zapuštěné úchytky.

Oslovil vás kus nábytku, který nese název komoda? Věříme, že an - přijďte si pro ni do showroomu DEHO. Můžete si vybrat ze sériově vyráběných komod nebo vám ji necháme vyrobit na míru. Těšíme se na vás!

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.