Jídelní stoly a židle

Jídelní stoly a židle

Ať už slavnostní rodinný oběd nebo jen lehká večeře, při které je potřeba probrat všechny novinky, které se vám za celý den udály. Co mají takové situace společného? Styl stolování to nejspíše nebude, ale právě samotný jídelní stůl a židle k němu ano. Jak ale vybrat ten správný stůl se židlemi, který obě dvě situace zvláde na jedničku? 

Stolů se vyrábí mnoho - psací stůl, konfereční stolek, servírovací stůl nebo právě jídlení stůl. Všechny tyto druhy se liší nejen velikostí stolní desky, ale primárně se liší ve výšce stolu. Výška jídelního stolu se správně pohybuje v rozmezí 70 cm - 80 cm. Pohodlně se za ním usadíte, předloktí komfortně položíte vedle talíře a jen čekáte, jaké laskominy vám přistanou na talíři. 

Co se týče designu jídelního stolu, tam už strikntě daným hodnotám dáváme vale a můžete tak vybírat z mnoha tvarů, typů a materiálů. Zastáváte klasiku obdélníkového tvaru stolu nebo máte raději stůl se zaoblenými hranami? Nebo máte rádi neojedinělý design a hledáte něco unikátního? Povrchy stolů nabízejí výběr z materiálů jako je nejen dřevo, ale i sklo, beton nebo keramika. Dalši praktická funkce je možnost rozkládacího stolu - během chvilky se vám zdvojnásobí plocha a vy tak můžete stále nosit na stůl!

Ani na židle ale nezapomínáme! Je jen na vás, jestli dáváte přednost minimalistickému stylu jednoduchých židlí, nebo ke stolu raději zvolíte bytelné čalouněné židle. Na našem showroomu pro vás máme nachystány varianty, které uspokojí potřeby vyznavače jakéhokoli stylu stolování. Přijďte k nám upustit uzdu fantazii a vybrat tak kombinace stolů a židel tak, aby se rodinný oběd kromě chvíle klidu a pohody proměnil i v nevšední zážitek. Budeme se na vás těšit!

Jídelní stoly a židle
Jídelní stoly a židle
Jídelní stoly a židle
Jídelní stoly a židle

Předchozí Další Zavřít