Bytové doplňky

Bytové doplňky

Interiérové doplňky mohou být malými kousky, ale interiéru jako celku udělají velkou službu! Mezi bytové doplňky můžeme zařadit nejen dekorace, ale také osvětlení a lampy, zrcadla, obrazy, různé poličky anebo i polštáře. Jsou to drobnosti, které jen dokreslují vnitřní atmosféru a jemnost interiéru. Ne nadarmo se říká, že interiér odráží duši majitele domu. Právě takové maličkosti jako sošky, stolíčky nebo přehozy vystihují tu správnou podstatu vašeho domova. I květináče mohou být unikátními doplňky!

Také ale nezapomínejte na prostor, kam tyto dekorace vložíte. Například knihovna atypického tvaru a kombinace několika přírodních materiálů je zajímavá již sama o sobě. Pokud ale do ní vkusně umístíte jednotlivé dekorace, knihy nebo i vzpomínkové předměty a fotografie, stane se knihovna najendou výkladní skříní, na které spočine oko každého návštěvníka. 

Kromě dekorační funkce se ale u bytových doplňků můžeme setkat také s praktickou funkcí. Například taková zrcadla! Jejich rám do místnosti dokáže vnést historický nádech, ale také samotné zrcadlo dokáže místnosti poskytnout pozitivní službu. Správným umístěním totiž dokáže pomoci nejen k prosvětlení místnosti, ale také zajistí její optické zvětšení. Do menších bytů nebo předsíní velmi žádané!

Důležité ale také je, aby byl váš domov a jeho interiér sjednocen do jednoho stylu. Skandinávský styl, retro styl nebo i minimalistický styl. Barvy a tvary doplňků jsou natolik variabilní, že si lze vybrat opravdu cokoliv. 

Přijďte se k nám pokochat a objevit ten výjimečný kousek, bez kterého váš domov nemůže být! Nebojte se na našem showroomu zabrousit i do koutů a hledat opravdu maličkosti - jsou to právě ony, které dělají domov domovem.  

Bytové doplňky
Bytové doplňky
Bytové doplňky
Bytové doplňky

Předchozí Další Zavřít