Důležité sdělení:
Milí návštěvníci, od čtvrtka 3. 12. 2020 je Centrum znovu OTEVŘENO v běžné otevírací době. Těšíme se na vaši návštěvu.

Barové židle

Barové židle

Rychlý snídaňový koutek a optický předěl mezi jídelnou a kuchyní – to vše poskytne domácí barový stolek s barovými židlemi, stále více oblíbená součást interiérů bytů a domů. A skuteční znalci si mohou pořídit i opravdový domácí bar, který poslouží svému tradičnímu účelu – k posezení s přáteli u sklenky dobrého moku.

Showroomy

DEHO

Interiérové studio, kde vám poradí se zařizováním vašeho domova. Od návrhu interiéru až po jeho realizaci. Na showroomu si můžete prohlédnout moderní nábytek nebo si jej nechat vyrobit na míru. DEHO - Design your Home nabízí elegantní řešení pro stylové domovy, ale také vybavení komerčních prostor jako jsou kavárny, hotely nebo restaurace. Od křesel, židlí a sedacích souprav až po kuchyně nebo postele a zdravotní matrace. Přijďte se inspirovat.

Vybrat si kvalitní barovou židli není úplně jednoduchá záležitost. U vysoké židle je velmi důležitá dobrá stabilita, sezení musí být měkké a pohodlné a především je nutné vybrat správnou výšku židle tak, aby seděla k výšce barového pultu. Za zmínku stojí židle, které je možné polohovat, složit na sebe nebo dokonce poskládat.

Barová židle je solitérním kusem nábytku, můžeme si dovolit klasiku i trochu extravagance. Klasické jsou retro dřevěné těžké židle nebo kožené sedáky s kovovou nohou. Ale designeři stále přicházejí s novými nápady a kombinacemi materiálů jako například plastu, hliníku, kůže, ratanu a různých textilií, to všechno jsou materiály, ze kterých je možné vykouzlit zajímavé solitéry.

Přijďte si pro svou originální barovou židli do kuchyně, jídelny nebo obývacího pokoje ke specialistům na bytové interiéry – do showroomu DEHO. Těšíme se na vaši návštěvu.

Odběr novinek

Zadejte vaši emailovou adresu a my vám budeme posílat všechny novinky, trendy a zajímavé akce.

Vložením e-mailu souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.